Зателефонуйте нам!

+38 (098) 558-67-02

+38 (0456) 34-48-22

Напишіть нам! info@gipron.com.ua

Про компанiю

Історія розвитку

 

Створена в 1996 році як  торгівельна фірма, компанія «Гіпрон» першою в Україні почала виробництво металочерепиці.

У 1999 році  випущено перші моделі світильників для зовнішнього освітлення (вуличного, паркового, архітектурного) елітного класу. На сьогоднішній день світильники від компанії “Гіпрон” освітлюють сотні котеджів, житлових та адміністративних комплексів, ландшафтні парки, площі, вулиці, санаторії, аквапарки по всій Україні, з однаковим успіхом прикрашають станцію столичного метро “Виставковий центр” і сільську вулицю.

2001 рік. Компанія починає випуск мобільних модульних будівель: прорабські, штаби, медпункти, кухні, їдальні, лазні, душові тощо. Також були впроваджені в серійне виробництво мобільні модульні  котельні на 240 та 480 КВт.  Під час відомої мегааварії системи централізованого опалення в Алчевську саме наші (вироблені у співпраці з багаторічним партнером – відомим українським підприємством “Укрінтерм”) мобільні модульні котельні пришли на допомогу “замороженому” місту.

2004 рік. Підприємство започаткувало виробництво корпусів та шаф для електрообладнання, шаф серії ЩО, корпусів каркасних, щитів поверхових, щитів розподільчих, та іншої електротехнічної продукції.

2009 рік. На базі власної оригінальної конструкції розпочато серійне виробництво норій зернових, та іншого супутнього елеваторного обладнання. У цьому ж році вперше на Україні освоєні і запущені у виробництво оцинковані опори, і галереї для підтримки та обслуговування зернових транспортерів.

2011 рік. Освоєні та запущені у виробництво навісні дворядні картоплесаджалки і картоплекопачі. Картоплесаджалка КСП-2 власного виробництва з шириною міжряддя 520, 600, 700 клиноподібними сошниками, боронозагортачами та бункером на 250кг.

2013 рік. Сконструйовано та запроваджено у виробництво гравітаційні розподільники зерна для покращення аерації, швидкої газації, а також для усунення пошкодження зерна через падіння з великої висоти у ємності для зберігання.

2014 рік. Виготовлено перші стаціонарні скребкові транспортери з оцинкованої сталі для транспортування зерна, комбікормів, насіння соняшнику та інших насипних зернистих вантажів з насипною щільністю 0,2-0,9 тонн на кубометр максимальною довжиною до 72м, потужністю до 150 тонн на годину.

2016 рік. Освоєно виробництво пересувних стрічкових транспортерів продуктивністю 50 тонн на годину. Завдяки оптимальній ширині та профілю стрічки можливо завантажувати як сипкі, так і штучні вантажі. Конструкція даного транспортеру дає змогу завантажувати контейнери, автотранспорт, вагони, тощо.

2017 рік. Освоєно технологію та виготовлено перші замовлення по виробництву  розбірних бункерів модульного типу ємністю 40 тонн  для проміжного тимчасового зберігання зернових продуктів з насипною щільністю до 0,75 т/мк.

 

Наша філософія — РЕАЛІЗАЦІЯ ВАШИХ ІДЕЙ

 

 

Індивідуальний підхід до кожного клієнта — наш головний принцип роботи.

Ми можемо розробити та налагодити виробництво будь-яких ваших нестандартних рішень або підібрати необхідну вам  продукцію з нашого асортименту, що налічує більше 5000 найменувань.

 

Ми ГАРАНТУЄМО найкраще співвідношення «ціна-якість», знижки об“ємні та накопичувальні, прозору цінову політику. Ми гарантуємо відповідність нашої продукції всім вимогам якості та безпеки.

 

Ми відкриті для ДІАЛОГУ ще на стадії ідеї. Спільна робота з нашими спеціалістами ще на стадії розробки дозволить уникнути багатьох помилок, знизити затрати та досягти найкращого результату.

 

Гнучка ЛОГІСТИКА. Доставка продукції в м. Київ безкоштовна. Оперативна відправка в регіони за допомогою компаній-перевізників. Швидке відвантаження готової продукції при самовивозі.

 

Ми постійно працюємо над РОЗШИРЕННЯМ МОЖЛИВОСТЕЙ виробництва для максимального задоволення зростаючих потреб ринку.

 

Постійно підтримуються великі РЕЗЕРВИ ПРОДУКЦІЇ основної номенклатури на складах. В 2014 році побудовано 2 великі склади для готової продукції загальною площею понад 1200 квадратних метрів. Тепер значний складський запас дозволяє майже миттєво виконувати більшу частину стандартних замовлень та значно скорочувати терміни виготовлення нестандартної продукції. Інформація про резерви готової продукції щоденно оновлюється на сайті компанії.

Ми працюємо на ринку як виробники більше 23 років, забезпечуючи високу НАДІЙНІСТЬ для наших партнерів в питаннях гарантій, серійних поставок, повторення успішних проектів.

Відправити запит